Svatební catering

Připravíme catering pro Vaši svatbu. Poradíme Vám i s organizačními věcmi, zapůjčíme potřebný nábytek a inventář. Pokud si chcete nápoje zařídit sami, tak Vám umíme půjčit potřebné sklo a půjčit vytrénovaný, šikovný a milý personál. Nebo to celé nechte na nás.

Připravíme catering pro Vaši svatbu. Poradíme Vám i s organizačními věcmi, zapůjčíme potřebný nábytek a inventář

Svatební hostina se skládá z několika části. Objednat si samozřejmě můžete pouze to, co chcete.

1) Pohoštění před obřadem

čeká Vás delší obřad, cesta nebo focení? Několik málo kanapek, čerstvého ovoce a zeleniny jistě přijde Vašim hostům vhod.

2) Svatební oběd

oběd si můžete sestavit z námi nabízeného sortimentu, nebo Vám uvaříme dle Vašeho přání. Samozřejmostí je zajištění všech nezbytných tradic, dodání talířků a vidliček na svatební dort a kávový servis.

3) Večerní raut

Raut Vám připravíme teplý, studený nebo kombinovaný. Můžeme k Vám přijet s kuchařem a vykrájet Vám naše masové speciality, můžeme u Vás grilovat na našem speciálním keramickém grilu Big Green Egg, můžeme Vám uvařit třeba jen guláš a raut doplnit studenou kuchyní, prostě záleží to celé na Vás, Vašich představách a chutích.

Řez svatebního dortu (dodáme talířky a moučníkové vidličky, pomůžeme s porcováním)

Nápoje

Jsme si vědomi toho, že nápoje bývají jednou z nejnákladnějších položek svatební hostiny. My máme pro Vás dvě řešení:

1) Veškeré nápoje si zařídíte sami

a my Vám půjčíme veškeré potřebné sklo a přivezeme Vám obsluhující personál (popř. i výčepní zařízení)

2) Vyberete si z našeho sortimentu

a my Vám budeme účtovat pouze ceny spotřebovaných nápojů zohledňující pouze naše náklady na manipulaci a dopravu (bez standardní restaurační marže) plus opět půjčovné skla, výčepní technologie a náklady na personál

Obě varianty opět lze nakombinovat dle Vašich potřeb.

Mobiliář

Máme k dispozici 150 polstrovaných židlí, 10 rozkládacích stolů pro 6 osob, 20 kavárenský stolků a 2 vysoké barové stoly. Ubrusy, sukně a potahy na židle Vám rovněž rádi zapůjčíme.

Dekorace a květiny, organizace svatby

Spolupracujeme s květinářkou paní Zezulovou a Svatebním salónem Juliana, jejichž služby Vám rovněž rádi zprostředkujeme.

Poslat nezávaznou poptávku